Deutsche Saatveredelung AG (DSV)

Nowości w ofercie międzyplonów na sezon 2018!

Z przyjemnością informujemy, że od sezonu 2018 dokonaliśmy kilku istotnych zmian zarówno w doborze jak i składzie mieszanek międzyplonowych.

Pierwszą zauważalną zmianą jest wprowadzenie do obrotu trzech nowych mieszanek międzyplonowych: CoolSeason W, WarmSeason oraz BetaMaxx 50.

Mieszanka CoolSeason W dobrze toleruje późne terminy siewu i jest zimotrwała, dzięki czemu idealnie nadaje się na zimową paszę. Natomiast mieszanka WarmSeason nadaje się do wczesnego siewu oraz dobrze toleruje suche warunki. Mieszanki są dla siebie idealnym uzupełnieniem w kwestii terminu siewu. 
Mieszanka BeatMaxx 50 jest kontynuacją popularnej mieszanki BetaMaxx. Rozszerzyliśmy jej skład o trzy dodatkowe gatunki, z których dwa należą do roślin motylkowych. 

W celu zapoznania się z całą ofertą mieszanek międzyplonowych przygotowanych na sezon 2018, proszę kliknąć tutaj.

X
Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz dokonac zmiany ustawien dla plików cookies w Swojej przegladarce.