Deutsche Saatveredelung AG (DSV)

Nowości w ofercie mieszanek pastewnych na sezon 2019!

Z przyjemnością informujemy, że w roku 2019 wprowadzimy do handlu cztery nowe mieszanki. Wszystkie cztery są mieszankami wieloletnimi.

Dwie z nich inicjują nowa linię – MultiLife. Są to mieszanki COUNTRY 2060 i COUNTRY 2061, które w składzie posiadają minimum 5 gatunków pochodzących z przynajmniej 3 różnych grup roślin. Oprócz traw oraz roślin motylkowych w skład tych mieszanek wchodzą także zioła, takie jak babka lancetowata oraz cykoria pastewna. Tak skomponowane mieszanki powodują, że pasza objętościowa z nich wytworzona jest zdrowsza, a użytki zielone są mocniejsze nawet w warunkach szczególnie trudnych.

Dwie kolejne mieszanki wychodzą naprzeciw nowym wyzwaniom jakie coraz częściej stawiają nam zmiany klimatu. Są to mieszanki COUNTRY 2058 oraz COUNTRY 2059. Przeznaczone są na stanowiska średnie do suchych na użytkach polowych.

Pozostajemy w dalszym ciągu przy stosowaniu w mieszankach COUNTRY oraz w naszych lucernach i koniczynach nowej technologii otoczkowania nasion roślin motylkowych – DynaSeed LegumeMaxx. Dzięki tej innowacyjnej technologii rośliny charakteryzują się szybkimi i bardziej równomiernymi wschodami, łan – wyższym plonowaniem, a korzenie przyswajają większe ilości azotu atmosferycznego.

Pełną informację o naszych produktach znajdziecie Państwo w katalogu produktów na rok 2019 oraz tutaj.

 

X
Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz dokonac zmiany ustawien dla plików cookies w Swojej przegladarce.