Deutsche Saatveredelung AG (DSV)

Nowości w ofercie na sezon 2018!

Z przyjemnością informujemy, że od sezonu 2018 dokonaliśmy kilku istotnych zmian zarówno w doborze i składzie mieszanek, jak i w technologii przygotowania nasion do siewu. Pierwszą zauważalną zmianą jest wprowadzenie do obrotu nowej mieszanki traw na użytki trwałe o nazwie COUNTRY 2010 Kośno-pastwiskowa uniwersalna z koniczyną. Jest to mieszanka o szerokim zastosowaniu w użytkowaniu kośnym lub kośno-pastwiskowym, zwiększonej zimotrwałości oraz przydatności na mursze. 

Szczegółowe informacje na temat nowej mieszanki dostępne tutaj... 

Kolejną bardzo ważną nowością jest wprowadzenie do naszej oferty nowej technologii otoczkowania nasion roślin motylkowych – DynaSeed LegumeMaxx. Dzięki tej innowacyjnej technologii nasiona roślin motylkowych charakteryzują się szybkimi i bardziej równomiernymi wschodami, łan - wyższym plonowaniem, a korzenie przyswajają większe ilości azotu atmosferycznego. 

Więcej informacji dostępnych w zakładce DynaSeed - nowa technologia otoczkowania nasion

 

X
Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz dokonac zmiany ustawien dla plików cookies w Swojej przegladarce.