Deutsche Saatveredelung AG (DSV)

Mazurskie Agro Show 2019

MAZURSKIE AGRO SHOW otworzy sezon jako najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Będzie to jedyna tak kompleksowa wystawa rolnicza organizowana w 2018 toku w województwie warmińsko-mazurskim. Tak jak ostatnio, impreza odbędzie się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, oferującym sporo udogodnień i bogatą infrastrukturę. Organizator spodziewa się, że do Ostródy zjedzie ponad 200 wystawców, reprezentujących 300 czołowych marek krajowych i zagranicznych maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. 

ZAPRASZAMY do Ostródy w dniach 9-10 lutego 2019 roku na MAZURSKIE AGRO SHOW! Nie może Was tam zabraknąć! Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 51 w hali nr 4. 

 Adres


Expo Mazury, Hala nr 4, stoisko 51
Grunwaldzka 55

Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie

Kontakt

DSV Polska

Krzysztof Chojnowski

kom. 662 156 079

X
Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz dokonac zmiany ustawien dla plików cookies w Swojej przegladarce.