Deutsche Saatveredelung AG (DSV)

Mazurskie Agro Show 2020

MAZURSKIE AGRO SHOW co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników.

ZAPRASZAMY do Ostródy w dniach 8-9 lutego 2020 roku na MAZURSKIE AGRO SHOW! Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. 

 Adres


Expo Mazury, Hala nr 4
Grunwaldzka 55

Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie

Kontakt

DSV Polska

Anna Patalon

kom. 728 923 002

X
Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz dokonac zmiany ustawien dla plików cookies w Swojej przegladarce.