Deutsche Saatveredelung AG (DSV)

AGRO SHOW Bednary

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji zarówno najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych, jak również jako kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska naszej firmy podczas jednego z najważniejszych wydarzeń z branży techniki rolniczej w Polsce i Europie. Międzynarodowe targi techniki rolniczej AGRO SHOW odbędą się w dniach 19-22.09.2019 r. w miejscowości Bednary w woj. wielkopolskim. 

 

 

 
Bednary, koło Pobiedzisk

Kontakt

Kontakt z organizatorem:

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzen Rolniczych

87-100 Toruń, ul. Poznańska 118

Tel. +48 (56) 651 47 40, (56) 623 31 25

Fax: +48 (56) 651 47 44

biuro@pigmiur.pl

miejsce imprezy – Bednary k/ Poznania, gmina Pobiedziska

 

 

 

X
Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz dokonac zmiany ustawien dla plików cookies w Swojej przegladarce.